LU16150TR - Aspiratör
Bu ürünün aldığı oylar
ÜRÜN TANIMI : LU16150TR - Çelik Klasik Aspiratör, 60 cm
Genel İstatistikler :
  • İzlenme Sayısı : 4276
  • Olumlu Yorum Sayısı :
  • Olumsuz Yorum Sayısı :
  • Tavsiye Oranı : Henüz yeterli değerlendirme yok.
Hava çıkışlı veya hava dolaşımlı kullanım 3 havalandırma kademesi Tuşlu kontrol paneli Çift motorlu Hava emiş gücü (DIN/EN 61591 normuna göre): normal havalandırma kademesinde 350 m³/h emiş gücü Ses değeri (DIN/EN 60704-2-13 normuna göre): 68 dB (re1 pW) (normal havalandırma kademesinde 350 m³/h) Bulaşık makinesinde yıkanabilir metal yağ filtresi Aydınlatma: 2x40 WGövde rengi paslanmaz çelik .gövde malzemesi Paslanmaz çelik .baca rengi .bacanın malzemesi .havalandırma şekli ekleme yapılabilir .baca yüksekliği mm .bacasız olark cihaz yüksekliği 0 mm .cihaz ölçüsü (mm) 150 x 600 x 482 mm .kumanda Mekanik .toplam üfleç (W) 250 W .çalışırken max. Hava çekme (m3/h) 350 m3/h .hava çıkışlılarda ,yoğun kademede çalışırken hava çekme (m3/h) 0 m3/h .ışığın kumandası .Gürültü seviyesi (dB) 0 dB (A) .kendi kendine ek havalandırma hayır .filtre malzemesi Metal yağ filtresi .filtre türü kasette tipi .koku filtresi hayır .beraberindeki aksesuarlar .Cih. yük., atik hava (mm) 150 mm .Cih. yük., dol. hava (mm) 150 mm .Cihaz genisligi (mm) 600 mm